Samsung Galaxy Core Prime Yan ses on off flimi power tuşu değişimi

Açıklama

18.08.2017 14.08

Tuş takımınız kırıldı ve siz nerede değiştirmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Binlerce lira verilerek alınan elektronik eşyaların tuş takımlarının değişimini gerektiren bazen bir su dökülmesi bazen yüksek bir yerden düşmesi olabiliyor. Bu gibi durumlarda elektronik eşyanız tamamen işlevselliğini yitiriyor ve kullanımı imkânsız hale geliyor. Vereceğiniz servis ise ürünlerinizin size geri dönüşünü mümkün kıldığı gibi kimi zaman yanlış servis seçimi ürün üzerinde geri dönülemez hasarlara sebebiyet verebilmektedir.

            Şirketimiz  Samsung Galaxy Core Prime  tuş takımı değişikliği alanında öncü firmalardan olup değişiklikler garantimiz altında gerçekleştirilmektedir. Uzman personellerimiz yurt dışında almış oldukları eğitim ile elektronik eşyalarınızı kaliteli ve doğru şekilde onararak verim ve kullanımını maksimum düzeyde tutmaktadır. Servisimize getireceğiniz elektronik eşyalarınızın tuş takımlarını en kısa sürede tamir ediyor ve size ürünlerinizi ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Bir gün içerisinde tamir edilen tuş takımı arızalarını tuş takımının değişimi değil onarımı mümkün ise bu yolla gerçekleştiriyoruz ve bu sayede orijinal ürününüzü kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

 

            Ayrıca tuş takımlarınız değiştikten sonra meydana gelebilecek olan hasarlara karşı garanti servisi veriyor ve değişen tuş takımınızı kendi bünyemiz garantisi altına alıyoruz. Size ise bir kaç saat içerisinde yenilenen tuş takımınız ile elektronik eşyalarınızı kullanmak kalıyor.

 Yapılan tuş takımı değişimi oldukça avantajlıdır. Çünkü yıpranan eskiyen yahut işlevini yitiren ürünlerin değişimi elektronik eşyanızın kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı olacağı gibi aldığınız verimi de artıracaktır.

 

Konum

Çağla İletişim 2