Asus ZenFone 2 Deluxe Kasa Kapak Değişimi

Açıklama

16.06.2017 15.06

Asus ZenFone 2 Deluxe  Kasa - Kapak Değişimi

            Servis konusunda son derece iyi bir eğitim sürecinden geçmiş olan kadromuz ile birlikte müşterilerimizin kasa - kapak değişimi  sorunları ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmak yönünde Asus ZenFone 2 Deluxe  kasa - kapak değişimi işlemlerini kaliteden ve güvenceden taviz vermeksizin gerçekleştirmekteyiz. iPhone tarzında logolu cihazların arka kasası, 7.1 mm kalınlığa sahip bulunmaktadır. Anodize alüminyum malzemeden imal edilmiş olan iPhone kasası üzerinde mevcut olan App logosu paslanmaz çelikten imal edilmiştir. iPhone  arka kasası,çizilme, ezilme, çeşitli olumsuz etkiler ortaya koyan darbeler sonrası oluşan sorunlar ve düşme gibi durumlarda teknik servis hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

 Kasa - Kapak Değişimi Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

     Cihazlarda özellikle de kasa değişimi esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunmaktadır. Bu konuların başında kasa değişimi işleminin gerçekleştirilme sürecinde kasaya entegre edilmiş olan parçaların çıkarılma işlemleri sırasında parçalara zarar verilmesinden kaçınmak gelmektedir. Kasa değişimi sırasında gerçekleştirilen sökme işlemlerinde konusunda deneyimsiz kişiler tarafından yapıldığı taktirde,cihaza ciddi ve geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verilebilir olması söz konusudur.

            Bu denenle kapak değişimi konusunda uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren işlemlerden oluşmaktadır. Servisimizde işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olan kasa değişim işlemleri için gerekli olan donanım ve ürünler mevcut bulunmaktadır. Ayrıca maksimum deneyim ve donanıma sahip kadromuz sayesinde cihazlarınız güvendedir. En doğru ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmekte olan kapak değişimi işlemleri sonrasında cihazınız ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışır halde ve ilk günkü görünümüne sahip bir biçimde müşterilerimize herhangi bir sorun yaşanmaksızın teslim edilmektedir.

            Çeşitli nedenler sonrasında ezilmiş, çizilmiş ve zarar görmüş olan kasa değişimleri büyük bir itina ile ve mümkün olan en kısa zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Değişim sonrası testler yapılarak işlemin sonuçları gözden geçirilir ve olası arızaların mevcut olup olmadığına, kasanın cihaz ile uyumuna bakılır. Herhangi bir problem yaşanmayacağından emin olunduktan sonra cihaz sahibine teslim edilir. Bizim en öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

            Müşterilerimizin cihazlarını gereken önem ve itinayı göstererek kasa - kapak değişimlerini göstermekte ve teslim işlemlerimizi müşteriden kaynaklanmayan sorunlar dışında garanti vererek gerçekleştirmekteyiz.Kullanıcısından kaynaklanmayan nedenlerle kasa kapak değişimi sonrasında problem yaşanması halinde garanti kapsamında işlemlerimizi gerçekleştirerek mevcut sorunlara kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen bir anlayışla müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi sunmak için üstün bir çaba göstererek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

 

Konum

Özcan Bilişim