Çağla İletişim 2

+90 (544) 921 51 67

Talatpaşa mah 1003 sokak fatih cami yanı no:2/1

Bayi Hakkında

04.08.2016 beri bayimiz.

Ekran değişimi yapılmaktadır. Bunun gibi birçok arıza problemi için çözümler üretilmektedir.Çağla İletişim firması aslında bir telefon tamircisi olarak iş yapmaktadır.Çağla İletişim firması telefonunuzun garanti durumuna göre, avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Akıllı cep telefonunuzda oluşabilecek her türlü problem üzerinde çözümler üretilmektedir. Örnek vermek gerekirse; ses problemleri, karşı tarafa ses gitmemesi, ön kameranın ya da arka kameranın çalışmaması veya kırılması, cihazınızın sim kartınızı okumaması, bataryanın şarj almıyor ya da şarjının çabuk bitiyor olması durumu, şarj soketinin arızalanması, telefonun açılmaması, akıllı telefon cam kırığı, tuş takımlarında ki bozukluk, koblosuz ağ sorunları, telefonda ki internet problemleri, hafıza kartı problemleri gibi bir sürü problem çözüme kavuşturulmaktadır. Güvenilir ve oldukça hızlı bir firmadır. Eğer akıllı cep telefonunuz bozuldu ve güvenilir bir tamir firması arıyorsanız; Çağla İletişim tam adresiniz. aynı zamanda telefonunuzun bakımı yaptırabilirsiniz. Telefonunuzun ekran değişimi veya parça değişimini yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan parçaları bulabilir ve gereken yardımı güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Beceriler


Bayi İlanları


Tamir İlanlarıSatış İlanları

Bayi Yorumları

new-thum-1
Sedat Bedir
bedirsedat96@gmail.com

Akıllı telefonlar artık hayatımızın her alanda yaşamımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Bu yüzden akıllı telefonların iyi çalışması önemlidir. Çünkü akıllı cep telefonunuz her an bozulabilir. Ekranı kırılabilir, herhangi bir şekilde arızalanabilir. Akıllı cep telefonu bayisi olan Çağla İletişim firması size en etkili şekilde yardımcı olmak için gerekli olan çözümleri üretiyor. Çağla İletişimde anakart tamiri yapılmaktadır. Ayrıca root atılmaktadır.

1 Yorum

  • Yıllardan beri cep telefonu kullanırım farklı farklı bir çok teknik serviste defalarca telefonlarımı tamir ettirmişimdir. Burdaki kadar hızlı olmamıştı.

    Celal Aydın 2018-03-27 - 11.20

Popüler Kategoriler

# Hashtagler

Çalışma Saatleri

Pazartesi10:00 ~ 18:00
Salı10:00 ~ 18:00
Çarşamba10:00 ~ 18:00
Perşembe10:00 ~ 18:00
Cuma10:00 ~ 18:00
Cumartesi10:00 ~ 18:00
PazarKapalı

Konum